Nabídka ubytování

Nabízíme 3 různé možnosti ubytování. Samostatný apartmán 105m2 v rodinném domě pro 4 osoby, apartmán 2+kk v patře zrekonstruované budovy s výměrou 79m2 a apartmán 2+kk s výměrou 48m2 v přízemí. Všechny apartmányn mají možnost přistýlky. Prohlédněte si detaily a podrobnější popis níže.

1. Apartmán

105m2, pro 1 až 4 osoby, možnost přistýlky

Samostatné ubytování v prvním patře rodinného domu. Apartmánu vévodí obývací pokoj spojený s jídelnou i kuchyní, ze kterého je vchod na jeden z balkonů. Kuchyně je vybavena lednicí s mražákem, sporákem, mikrovlnou troubou i nádobím. Koupelna obsahuje vanu i sprchový kout. Ložnice jsou dvě ideálně pro 4 osoby, kapacitu je však možné rozšířit přistýlkou. Parkování vozidel před domem. K dispozici venkovní posezení pod pergolou s možností grilování. Wi-Fi v ceně.

Ceník Obsazeno do ledna 2020

2. Apartmán patro [2+kk]

79m2, pro 1 až 4 osoby, možnost přistýlky

Samostatný byt v první patře nově zrekonstruovaného domu. Plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sporák, rychlovarná konvice, nádobí) a obývací pokoj s přístupem na balkon. Koupelna obsahuje sprchový kout a pračku. Jeden prostorný pokoj vhodný pro 4 osoby, kapacitu je však možné rozšířit přistýlkou. Internetové připojení k dispozici.

Ceník Dostupnost bytu

3. Apartmán přízemí [2+kk]

48m2, pro 1 až 2 osoby, možnost přistýlky

Menší byt v přízemí zrekonstruovaného domu. Ložnice vhodná pro dvě osoby, vybavená kuchyně s jídelnou a přístupem na terasu. Koupelna se sprchovým koutem.

Ceník Dostupnost bytu